20130116

I'm going on an adventure! *The Hobbit*

14 portraits made by me


Hi. It's not the thing that I have to much time. I just fell in love.
I was looking for some nice notebook to do the notes in school. So I bought simple, beutiful and eco notebook. I just wanted my first page look amazing so... well, this "nice beggining" took a half of notebook. 


I was sitting three days in my room, from sunrise to sunset, drawing all those dwarfs. 


"Hobbit: An Unexpected Journey" is a masterpiece.

I hope, I'm perfectly sure that next two parts also will be amazing.
Peter Jackson is magician. He took all my imagination and made a film by it. I always feel empty when I finish reading a great book, after seeing a great play or film. Believe me, now I feel the biggest emptiness in my whole life (that's why I saw this movie in a cinema for the six times. And still need more!). Three hours in the blink of an eye. I can watch this again and again and again. This is just... beutiful.
Ponieważ Jackson z gwiazd* nie korzysta, Jackson gwiazdy tworzy, dzięki temu filmowi poznałam masę pięknych  świetnych aktorów. Tu, na szczycie list,y umiejscawiam Martina Freemana, Richarda Armitage'a, Benedicta Cumberbatcha, Aidana Turnera, Jamesa Nesbitta i... gdzie ja żyłam do tej pory, w dżungli?
Znałam tylko Martina.*"O, James Franco/Johnny Depp/Bradley Cooper/[wstaw co uważasz], widziałem go ostatnio w 1635263526 filmach, sądzę, że powinniśmy go obsadzić i u nas"Tak więc... mania jest manią i nie należy z nią walczyć.
Więc tymczasem...11 komentarzy:

 1. A ja uwielbiam Kate Blanchett, jest cudowna. Benedict C. gra w dobrym serialu "Sherlock", współczesny S> Holmes, można zobaczyć na necie. Na Hobbita się wybieram, Władcę uwielbiam, i książki i film, ten mam nadzieję, że nie rozczaruje.

  OdpowiedzUsuń
 2. rysunki naprawdę niezłe! Ale "Hobbit" to absolutnie nie mój klimat ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz, że nigdy nie oglądałam władcy pierścieni?;DD

  OdpowiedzUsuń
 4. I absolutely adore these drawings! So pretty!
  And I also loved the film (as well as the book!)!

  Your new fan
  -Kati

  OdpowiedzUsuń
 5. Rysunki magiczne. Nic więcej nie potrzeba, tylko "The Misty Mountains Cold" w wykonaniu Richarda i Twoje małe arcydzieła. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Moi faworyci: Bofur, Kili i oczywiście Thorin. Tak trzymać! ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Rysunki magiczne. Patrząc na Twoje małe arcydzieła automatycznie w głowie pojawia się "The Misty Mountains Cold" w wykonaniu Richarda i pozostałych dwunastu. Moi faworyci: Bofur, Kili i oczywiście Thorin. Cóż... oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rysunki magiczne. Patrząc na Twoje małe arcydzieła automatycznie w głowie załącza się "The Misty Mountains Cold" w wykonaniu Richarda i pozostałych dwunastu. Moi faworyci: Bofur, Kili i oczywiście Thorin. Więcej takich rysunków których działanie jest jak film czy sama książka. Cóż... Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rysunki magiczne. Patrząc na Twoje małe arcydzieła automatycznie w głowie załącza się "The Misty Mountains Cold" w wykonaniu Richarda i pozostałych dwunastu. Moi faworyci: Bofur, Kili i oczywiście Thorin. Więcej takich rysunków których działanie jest jak film czy sama książka. Cóż... Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super rysunki jeśli nie masz nic przeciwko ustawię sobie na tapecie ;) Natomiast filmem samym w sobie zachwycona nie jestem dla mnie zupełnie inny niż książka (najpierw oglądałam później czytałam). Ale że widziałam gorsze filmy to dla mnie 7/10.

  OdpowiedzUsuń
 10. O jaaa... nie chciałoby mi się tyle rysować. To znaczy może by mi się chciało, ale na pewno nie miałabym kiedy, a szkoda bo czasami mam ochotę na takie klasyczne portrety :) A tak w ogóle to udało Ci się całkiem dobrze uchwycić podobieństwo :)
  Ja też uwielbiam film, chociaż mam sporo zastrzeżeń co do niego, nie zmienia to jednak faku, że byłam dwa razy w kinie i za każdym razem byłam zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń

hello. Every opinion is appreciated. thank you for your spending your time here.
Have a lovely day.