20120521

Agyness Deyn my love in i-Dbardzo ładne coś 
Empik, piękne okładki, wciągająca zawartość i zawrotna cena. Nie czuje się zbyt fajnie ale sięgam ostrożnie po opasłe magazyny. Gdy ręce mdleją od ciężaru oznacza to, że powinnam mogę znaleźć sobie ustronny kącik by przejrzeć co lepsze z mojego stosiku. Vogue lubię ale mimo rangi pisma przyznaję, że w moje gusta trafia nieco bardziej m.in. POP Magazine, i-D, Dazed & Confused etc. Ale o guście nie ma mowy gdy gdziekolwiek tam pojawi się Agyness Deyn. Obecnie "nieco" zapomniana Brytyjka oprócz dopisku "modelka" pojawia się już stale w kombinacji "modelka, aktorka" z czego się niezmiernie cieszę. 
Niedawno ku swemu wielkiemu szczęściu odkryłam Agy w nowym i-D. Nie padłam z zachytu na widok całości ale zdjęcie w samochodzie, sukience i colą... jest fantastyczne. Plus, nie wiem czy w i-D czy w Vogue jest artykuł o... sławnych Brytyjczykach, gdzie także można znaleźć Agy. 

“On stage, I felt like my body was vibrating I had that much adrenaline. It was a whirlwind and I was in the middle of it. It was as if that was the only place that existed in the world at that time.”

“It’s as if every single role I play I come up against this brick wall. That it involves something I don’t want to look at in myself. Then I do and it’s like, aah, that wasn’t so bad after all. It’s just that initial conflict.”

8 komentarzy:

 1. Jak ja bym chciała takie okulary jak na pierwszym zdjęciu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Thank you so much. I am following you back, too. Happy blogging! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Agyness! Jest cudowna <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia, szczególnie te pierwsze <3  ZAPRASZAM DO MNIE:

  WWW.ADOLKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW!

  http://themadcreationist.blogspot.it/

  Kisses from Italy

  Giuseppe

  OdpowiedzUsuń
 6. I love Agyness and this post! I am following you now by bloglovin too hope you can follow me there too!

  http://www.ohmydior.org/

  OdpowiedzUsuń
 7. to pierwsze zdjęcie jest mistrzowskie ♥

  OdpowiedzUsuń

hello. Every opinion is appreciated. thank you for your spending your time here.
Have a lovely day.